Start Aktualności Święto Patrona Szkoły

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Święto Patrona Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 maja 2011 22:40

W dniu 13 maja 2011 roku, obchodziliśmy 9 rocznicę nadania imienia naszej szkole ks. Prałata Antoniego Kołodzieja. Obchody tego święta rozpoczęto uroczystą mszą świętą z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, dyrekcji szkoły, nauczycieli, uczniów oraz zaproszonych gości. Po mszy udano się do szkoły na apel przygotowany  przez uczniów kl. IV, V i VI. W czasie apelu przypomniano powody, dla których rodzice, nauczyciele i uczniowie wybrali ks. Antoniego Kołodzieja na patrona Szkoły Podstawowej Nr 1 w Domaradzu, oraz idee , którymi kierował się w swoim życiu ks. Antoni.

apel

Następnie zaproszeni goście zwiedzili izbę regionalną naszej szkoły, wysłuchali przyśpiewek ludowych, których wykonawcami były uczennice kl. V. W dalszej części obchodów odbył się koncert wiolonczelowy, a po koncercie udano się na stołówkę ,gdzie goście raczyli się regionalnymi potrawami. Został podany tradycyjny żurek, swojska wędlina, serek, jajka, przetwory domowej produkcji, oraz proziaki.

Więcej zdjęć z tej uroczystości można obejrzeć TUTAJ.

Poprawiony: piątek, 20 maja 2011 12:15
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj34
Yesterday78
Week34
Miesiąc995
Wszystkie88187

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information