Start Aktualności Aktualności Katyń - ocalić od zapomnienia
Katyń - ocalić od zapomnienia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 24 maja 2011 15:26

W dniu 20 maja 2011 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie odbyło się podsumowanie  konkursu plastycznego: ?Katyń ? ocalić od zapomnienia?. Nasza szkoła reprezentowała bardzo godnie finał konkursu. Zostało zaproszonych aż 12 uczniów, których prace znalazły się w galerii laureatów. Uczennica klasy VI - Klaudia Szurlej została wyróżniona w kategorii szkół podstawowych. Wszystkie prace z galerii pokonkursowej zostały wydane w pięknym biuletynie. Każdy laureat otrzymał zbiór prac uczestników oraz piękny album o ziemi brzozowskiej.

Prace wykonane w naszej szkole można obejrzeć w GALERII.

Poprawiony: środa, 25 maja 2011 09:23
 
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Yesterday26
Week120
Miesiąc449
Wszystkie83566

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information