Start Aktualności Mikołajkowe Debiuty

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Mikołajkowe Debiuty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 10 grudnia 2011 09:18

W dniu 1 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się kolejny konkurs piosenki dziecięcej ?Mikołajkowe Debiuty?. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I?III. Byli to: Edyta Leśniak (kl. I),  Zuzia  Stec (kl. II), Ula Bober (kl. II), Kacper Dziki (kl. II), Ola Bober (kl. III), Martyna Pitera (kl. III), Karolina Krupa (kl. III).

Na szczególne uznanie zasługuje para naszych uczniów, która zakwalifikowała się do dalszego (powiatowego) etapu konkursu. Są to: Martyna Pitera z klasy III oraz Kacper Dziki z klasy II.

Z ostatnie chwili!

W dniu 18 grudnia 2011 roku uczeń klasy II Kacper Dziki reprezentował naszą szkołę w finale XVI Konkursu Piosenki Polskiej w Brzozowie na szczeblu powiatowym.

Uczeń otrzymał wyróżnienie i liczne nagrody rzeczowe.

dyplom

Poprawiony: sobota, 10 grudnia 2011 09:23
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information