Start Aktualności Pasowanie na ucznia

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Pasowanie na ucznia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 23 października 2012 07:25

?Pasuję Cię na ucznia klasy pierwszej ?? Takie słowa 17 października 2012 roku usłyszało dwadzieścioro dzieci, które w tym roku rozpoczęły naukę w naszej szkole.

Zanim jednak nastąpił ten kulminacyjny moment, kandydaci na uczniów naszej szkoły zaprezentowali się w krótkim programie artystycznym recytując wiersze i śpiewając piosenki. Poważne miny świadczyły o tym, że ta chwila była dla nich bardzo doniosła i ważna.

Następnie pierwszoklasiści i ich rodzice złożyli uroczyste ślubowanie. Była w nim mowa o odpowiedzialnym realizowaniu roli ucznia i rodzica. Uczniowie złożyli deklarację, że będą się pilnie uczyć, dbać o swoje otoczenie, szanować nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Obiecali też, że będą uczyć się jak kochać swoją Ojczyznę i jak dla niej pracować, kiedy dorosną.

Rodzice obiecali dzieciom, że będą ich wspierać w wypełnianiu tych zobowiązań, pamiętając jednocześnie, że są jeszcze tylko dziećmi. Będą przytulać je często i doceniać w nich to, co najlepsze. Znajdą też czas, żeby wysłuchać ich uważnie.

Po ślubowaniu nastąpił ważny moment pasowania. Pani Dyrektor ? Alfreda Jatczyszyn pasowała kolejnych kandydatów na uczniów naszej szkoły a następnie życzyła im dużo sukcesów w zmaganiu się z obowiązkami szkolnymi.

Miłym akcentem na zakończenie były otrzymane prezenty.

Poprawiony: niedziela, 28 października 2012 20:56
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information