Start Aktualności Święto zdrowia

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Święto zdrowia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 08:05

W dniu 16.04.2013r. odbyło się w naszej szkole Święto Zdrowia połączone z konkursem recytatorskim ?Zdrowie w poezji dziecięcej?. Przygotował je Klub Wiewiórka, tj. uczniowie klas I i II pod opieką pani Barbary Bocek. Na uroczystość zaproszono lekarza i higienistkę szkolną, którzy na co dzień troszczą się o zdrowie uczniów naszej szkoły. Przybyli: pani doktor Teresa Ziemlińska -Siuta, pani higienistka Halina Wójcik.

Goście otrzymali podziękowania, życzenia i kwiaty, a zgromadzeni uczniowie i nauczyciele mogli wysłuchać pięknej recytacji wierszy o zdrowiu w wykonaniu dzieci z klas 0-III oraz krótkiej części artystycznej ?Zdrowe życie? w wykonaniu uczniów uczęszczających na zajęcia Klubu Wiewiórka. Na zakończenie Pani dyrektor wręczyła  wszystkim uczniom  dyplomy, książeczki i owoce, a nagrodzonym uczniom dodatkowo zestawy do mycia zębów.

Więcej zdjęć z tej uroczystości można obejrzeć w GALERII.

Poprawiony: poniedziałek, 22 kwietnia 2013 08:22
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information