Start Aktualności Już wakacje 2013!

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Już wakacje 2013! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 28 czerwca 2013 15:40

W dniu 28 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły zakończyli naukę w roku szkolnym 2013/2013.

Już we czwartek 27 czerwca wszyscy obecni  w szkole  wzięli udział w apelu przygotowanym przez uczniów klasy trzeciej. W przyszłym roku ci uczniowie rozpoczną kolejny etap kształcenia. W swoim wystąpieniu w dowcipny sposób zwrócili uwagę na kwestie bezpieczeństwa podczas wakacji.

Dziś natomiast odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Najważniejszym punktem było pożegnanie kończących naukę szóstoklasistów, a właściwie już prawie gimnazjalistów.

Po przekazaniu sztandaru swoim o rok młodszym kolegom i koleżankom uczniowie klas szóstych przedstawili program artystyczny, w którym z poczuciem humoru pożegnali się ze szkołą. Wesołym, ale nie pozbawionym głębszej treści, punktem było zaprezentowania lekcji poszczególnych przedmiotów jako różnych gatunków filmów - od horroru po sielankę.

Wielu wzruszeń dostarczyło wszystkim obecnym rozdanie wyróżnień i nagród. Szczególnie wzruszeni byli rodzice wyróżnionych uczniów. Szóstoklasiści wręczyli kwiaty nauczycielom ,a sami otrzymali kwiaty od piątoklasistów.

Ostatnim punktem było spotkanie z wychowawcami w klasach i rozdanie świadectw.

Zdjęcia, jak zwykle, można obejrzeć w GALERII.

Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom uczniów naszej szkoły za uświetnienie swoją obecnością tej wzruszającej uroczystości.

WESOŁYCH WAKACJI!!!

Poprawiony: piątek, 28 czerwca 2013 16:05
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information