Start Aktualności Konnkurs "Bezpieczne wakacje"

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Konnkurs "Bezpieczne wakacje" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 15 grudnia 2013 19:22

26 listopada w brzozowskiej Komendzie Policji odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu ?Bezpieczne wakacje 2013?. Wśród dziewięciu laureatów z naszego powiatu, skąd napłynęło 233 prace konkursowe, znalazła się uczennica naszej szkoły ? Daria Rogoz z klasy drugiej.

Serdecznie gratulujemy Darii i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów w różnych konkursach.

 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information