Start Aktualności Konkurs o puchar dyrektora WORD w Krośnie

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Konkurs o puchar dyrektora WORD w Krośnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 29 maja 2014 09:51

W dniu 27 maja 2014 roku trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w konkursie o puchar dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nasza drużyna zajęła szóste miejsce (na 18 drużyn), natomiast indywidualnie nasz reprezentant zajął miejsce 11.

Oprócz zadań konkursowych, teoretycznych i praktycznych, wszyscy zwiedzili muzeum motoryzacji w pobliskim Zespole Szkół Mechanicznych.

Poprawiony: czwartek, 29 maja 2014 10:06
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information