Start Świetlica szachowa Turniej szachowy

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Turniej szachowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 lutego 2015 18:03

W dniu 5 lutego 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Ks. Prałata Antoniego Kołodzieja odbył się Gminny Turniej Szachowy. Celem turnieju była przede wszystkim popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci i młodzieży. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, w tempie 15 minut dla zawodnika.

W turnieju łącznie wzięło udział  60  uczniów z trzech szkół naszej Gminy, tj. Szkoły Podstawowej nr 1 w Golcowej, Szkoły Podstawowej nr 2 w Golcowej oraz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Domaradzu, w tym młode wolontariuszki z klasy szóstej naszej szkoły, które wspomagały nas organizacyjnie.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Szachy, należą do jednych z najstarszych gier umysłowych, angażujących nawet najbardziej zakurzone komórki mózgowe w procesy myślenia. Wyrabiają koncentrację, skupienie, zdolności analityczne. Uczą odpowiedzialności za podejmowane decyzje, skłaniają do rozwagi, a także są doskonałą formą rozrywki i zabawy dla chętnych w każdym wieku. Zachęcamy wszystkich do tej wspaniałej gry.

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć w naszej GALERII.

Można też obejrzeć jak grali młodsi i jak grali starsi zawodnicy.

Poprawiony: piątek, 10 lipca 2015 15:19
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information