Start Świetlica szachowa Mistrzostwa województwa w szachach

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Mistrzostwa województwa w szachach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 czerwca 2015 10:50

W dniu 14 czerwca w Ustrzykach Dolnych odbywały się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Szachach. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowała bardzo liczna drużyna 21 uczniów, z czego aż 6 uczniów z klasy zerowej. Zawodnicy startowali w 9 rundach. Nasi zawodnicy wykazali się bardzo sportową postawą. Zawody były bardzo dobrą okazją do zawiązania nowych znajomości oraz utrwalenia przepisów szachowych.

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć w naszej GALERII.

Po skończonych zawodach cała grupa udała się na miejscowy cmentarz, gdzie znajduje się grób Patrona naszej szkoły ? Księdza Antoniego Kołodzieja. Tam wspólnie odmówiliśmy krótką modlitwę, a ministranci zapalili znicz.

Ostatnim akcentem wycieczki była wizyta w pizzerii ?Orlik?, gdzie serwują najlepszą pizzę w całych Bieszczadach.

Poprawiony: piątek, 10 lipca 2015 15:19
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information