Start Świetlica szachowa Podsumowanie projektu Z PZU po lekcjach - szkoła twórczego myślenia

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Podsumowanie projektu Z PZU po lekcjach - szkoła twórczego myślenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 czerwca 2015 00:00

W dniu 25 czerwca na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego, gromadzącym wszystkich uczniów, przybyłych rodziców oraz przedstawicieli Urzędu Gminy i Podkarpackiego Banku Spółdzielczego został podsumowany roczny projekt "Z PZU po lekcjach - szkoła twórczego myślenia". Podsumowania dokonała Pani Dyrektor Szkoły Alfreda Jatczyszyn. Podkreśliła, że realizowany projekt wzbogacił ofertę edukacyjną szkoły, przyczyniając się do zwiększenia efektów kształcenia.

W ramach realizacji Projektu prowadzono zajęcia szachowe, plastyczne, z robotyki, eksperymentatorskie, rozwijające umiejętności komunikacji interpersonalnej głównie poprzez teatr. Uczniowie chętnie i aktywnie brali udział w zajęciach. Uczestniczyli w sześciu turniejach szachowych, w trakcie których zajmowali bardzo dobre, punktowane miejsca, np. drugie miejsce drużynowo w powiecie brzozowskim. Został przeprowadzony turniej o mistrzostwo Gminy Domaradz w naszej szkole. Uczestniczyli w nim uczniowie z trzech szkół.

Największą imprezą był Piknik Naukowy, w którym wzięło udział 130 uczniów z naszej szkoły i szkół z terenu gminy Domaradz. Uczestnicy zapoznali się z podstawami ratownictwa medycznego, obserwowali eksperymenty  z fizyki, chemii, robotyki, biologii oraz wzięli udział w warsztatach z chemii i fizyki. Piknik pokazał atrakcyjność nauk ścisłych, pobudzając uczniów do własnych poszukiwań i zachęcając w atrakcyjny sposób do podejmowania samorozwoju.

W związku ze zbliżającymi się wakacjami przypomniano o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Uczniowie klasy II w ciekawej formie słowno-muzycznej pokazali możliwe zagrożenia i sposoby ich uniknięcia.

Grupa uczestników Projektu zaprezentowała scenkę pantomimiczną na temat różnego rodzaju uzależnień, szczególnie groźnych w wolnym czasie.

Więcej zdjęć do obejrzenia w naszej GALERII.

Poprawiony: wtorek, 14 lipca 2015 13:05
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information