Start Aktualności Dzień Edukacji Narodowej 2017
Dzień Edukacji Narodowej 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 15 października 2017 11:13

Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy  corocznie w dniu 14 października. Data jest nieprzypadkowa (wcześniej Dzień Nauczyciela obchodzono 21 listopada), gdyż właśnie 14 października 1773 roku powołano Komisję Edukacji Narodowej.

Ponieważ w tym roku 14 października wypada w sobotę, w naszej szkole święto to obchodziliśmy 13 października, w piątek :).

Głównym elementem uroczystości była akademia, przygotowana i przedstawiona przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Było i na poważnie i na wesoło.

Na wesoło był niewątpliwie pokaz najnowszej mody pedagogicznej.

 

Poważnie i wzruszająco.

A to skecz w wykonaniu Karoliny i Martyny.

Na koniec Pani Dyrektor podziękowała wszystkim  gościom, rodzicom oraz uczniom.

Więcej zdjęć można obejrzeć w GALERII.

Poprawiony: niedziela, 15 października 2017 16:04
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1131
Yesterday1178
Week1131
Miesiąc25501
Wszystkie132715

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information