Start Aktualności Dzień Babci i Dziadka

Różności

Christmas_snow

/ ** * @ Copyright Copyright (C) 2010 - http://www.iniciodirecto.com * @ Licencia GNU / GPL http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html ** /
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 marca 2011 16:58

Dzisiaj jest Dzień Babci i święto Dziadziusia,
O tym dniu pamięta każda mała wnusia.
My - wasi wnuczkowie - również pamiętamy
I swoim najbliższym życzenia składamy?

 

 

Dnia 10 lutego, jak każdego roku, w naszym przedszkolu zjawili się bardzo mili goście ? drogie Babcie i kochani Dziadkowie. Specjalnie na tę uroczystość wszystkie przedszkolaki wraz z paniami wychowawczyniami przygotowały montaż słowno ? muzyczny. Po występie Babcie i Dziadziowie zostali obdarowani przez swoich wnuczków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Kolejny punkt programu przygotowała Pani Dyrektor ? oprowadziła Babcie i Dziadków po Izbie Regionalnej, którą nazwała ?Sercem Naszej Szkoły?. Na zakończenie Wszyscy goście otrzymali pamiątkowe książeczki z wierszami pisanymi przez uczniów naszej szkoły poświęcone pamięci ks. Prałata Antoniego Kołodzieja.

Tak radosny dzień pozostanie w sercach wszystkich na długo.


GALERIA ZDJĘĆ

Poprawiony: środa, 13 kwietnia 2011 22:41
 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 w Domaradzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Ważne Adresy

Polecane adresy
Europejski Fundusz Społeczny
Stowarzyszenie CRAS Nasz partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Yesterday18
Week29
Miesiąc1266
Wszystkie86894

Powered by Kubik-Rubik.de

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information